|  | 

Pozostałe

Baristyczny

Warsztaty baristów i pokazy baristyczne przygotowane przez firmę Mobilny Barista
Warsztaty baristów oraz pokazy baristyczne organizowane przez firmę Mobilny Barista chwalą się sporą popularnością. Jeżeli wobec tego pracodawcy będzie zależeć na tym, żeby zorganizować ciekawe show dla pracowników w trakcie dnia integracyjnego lub podziękować klientom biznesowym za współpracę, to pokazy baristów jest bardzo dobrym wyjściem. To też idealna opcja dla osób które chcą urozmaicić imprezę firmową, okolicznościową, bądź zjazd branżowy. Pokaz eksperta specjalizującego się w przygotowaniu kawy na żywo urozmaici wszystkie wydarzenia. Uczestnicy zaznajamiają się z najlepszymi metodami parzenia kawy, w ten sposób by smakowała ona jak z kawiarni. Można również skorzystać z usługi warsztatowej, podczas jakiej będzie się nauczonym robienia smacznej kawy. Można podczas tych warsztatów doinformować się, jak zrobić cappuccino, czy latte macchiato, aby smakowało jak z prawdziwej włoskiej kawiarni. Tak samo w czasie warsztatów, jak i pokazów uczestnicy zaznajamiają się z historią kawy, jej procesami produkcji, rodzajami, metodami wypalania oraz zaparzania.

baristyczny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Siłownia domowa

    K – SPORT to producent bezpiecznego sprzętu na treningi. Sprawdzając jego ofertę, można decydować się na zakup urządzeń standardowych, jak i innowacyjnych, do jakich da się dołączyć różnorodne akcesoria do treningów. Indywidualnie dopasowany Siłownia domowa sprzyja temu, żeby lepiej pracować nad formą. Dzięki niemu można wykonać kompleksowe treningi. Sprzęty do treningów zaliczają się do uniwersalnych.

  • Skup mieszkań

    Lokalizacja posiadłości – z jakiej przyczyny taka istotna? Różne obiekty budownicze umiejscawiane są w przeróżnych miejscach, w różnych okolicach. Liczy się przede wszystkim to, by działka budowlana, na jakiej decydujemy się konstruować dom była adekwatnie ogromna, przestronna, różna, żeby budowanie domu na takim terenie nie było nazbyt problematyczne choćby z powodu nierównego terenu. Wybierając działkę

Wpisy: