|  | 

Pozostałe

Crowdfunding

W co inwestować? Przetestuj dzieła sztuki
Jeżeli mamy dość obszerne oszczędności oraz na domiar tego intrygujemy się sztuką, to wspaniałym sposobem inwestowania dla nas będzie nabycie dzieła sztuki. Jest to odmiana inwestycji długoterminowa, bo dopiero po wiarygodnym czasie od momentu kupna dzieła, jego cena może wzrosnąć. W tym wypadku nieodzownym detalem jest znajomość sztuki, jaka pozwala na luźnym poruszaniu się po ofertach kupna drogocennych dzieł sztuki. Ewidentnie, nasze wybory są dyktowane po największej części zapasem stworzonego przez nas portfela. Powinniśmy liczyć się z tym, że nie jest to odmiana inwestowania dla każdego – natomiast dla każdego inwestora są pomoce typu Crowdfunding. Jednakże w sytuacji, kiedy tak właściwie mamy obfite oszczędności, jednak nie mamy profesjonalnej wiedzy na temat obrazów czy rzeźb, jesteśmy w stanie skorzystać z pomocy znawców dzieł sztuki, którzy podpowiedzą nam, w co warto inwestować, a w co nie. Wiadomo, iż ceny dzieł początkujących artystów będą znacznie mniejsze aniżeli znanych nazwisk. Mimo to decydując się na inwestowanie w dzieła sztuki, wypada się zastanowić, czy będzie to jednokrotny zakup w celu osiągnięcia zysku, czy również początek kolosalnej kolekcji.

crowdfunding

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Siłownia domowa

    K – SPORT to producent bezpiecznego sprzętu na treningi. Sprawdzając jego ofertę, można decydować się na zakup urządzeń standardowych, jak i innowacyjnych, do jakich da się dołączyć różnorodne akcesoria do treningów. Indywidualnie dopasowany Siłownia domowa sprzyja temu, żeby lepiej pracować nad formą. Dzięki niemu można wykonać kompleksowe treningi. Sprzęty do treningów zaliczają się do uniwersalnych.

  • Skup mieszkań

    Lokalizacja posiadłości – z jakiej przyczyny taka istotna? Różne obiekty budownicze umiejscawiane są w przeróżnych miejscach, w różnych okolicach. Liczy się przede wszystkim to, by działka budowlana, na jakiej decydujemy się konstruować dom była adekwatnie ogromna, przestronna, różna, żeby budowanie domu na takim terenie nie było nazbyt problematyczne choćby z powodu nierównego terenu. Wybierając działkę

Wpisy: