|  | 

Pozostałe

Multimel

Lubelska firma działająca w branży ogólnobudowlanej
Multimel to pochodząca z Lublina firma prosperująca w branży ogólnobudowlanej. Proponuje ona lokale użytkowe dominów w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Klienci, którzy korzystają z wybranych świadczeń mają powody jedynie do satysfakcji. W ofercie firmy znajduje się sześć lokali użytkowych, przygotowanych pod względem usług albo handlu. W związku z tym można w nich otwierać punkty sprzedaży, biura albo lokale gastronomiczne. Jest to możliwe, bo wszystkie lokale posiadają instalację sanitarną, instalację elektryczną, instalację wodno – kanalizacyjną oraz Internet. Można wobec tego szybko rozpocząć w nich sprzedaż lub świadczenie określonych świadczeń. Witryny w każdym lokalu mają spore rozmiary i wprowadzają sporo światła, co atrakcyjnie wpływa na kompletne wnętrze, a osobom, które w nim pozostają pozwoli czuć się wygodnie. Profesjonalne biuro wynajmowania lokali użytkowych, zajmuje się także wynajmem mieszkań.

multimel

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Siłownia domowa

    K – SPORT to producent bezpiecznego sprzętu na treningi. Sprawdzając jego ofertę, można decydować się na zakup urządzeń standardowych, jak i innowacyjnych, do jakich da się dołączyć różnorodne akcesoria do treningów. Indywidualnie dopasowany Siłownia domowa sprzyja temu, żeby lepiej pracować nad formą. Dzięki niemu można wykonać kompleksowe treningi. Sprzęty do treningów zaliczają się do uniwersalnych.

  • Skup mieszkań

    Lokalizacja posiadłości – z jakiej przyczyny taka istotna? Różne obiekty budownicze umiejscawiane są w przeróżnych miejscach, w różnych okolicach. Liczy się przede wszystkim to, by działka budowlana, na jakiej decydujemy się konstruować dom była adekwatnie ogromna, przestronna, różna, żeby budowanie domu na takim terenie nie było nazbyt problematyczne choćby z powodu nierównego terenu. Wybierając działkę

Wpisy:

  • Sprawdź ceny monet i Monety skup Przedstawiamy cennik skupu monet, banknotów, orderów, medali i odznaczeń