|  | 

Pozostałe

Tablice sensoryczne

Bezpieczne i interesujące tablice manipulacyjne
Bezpieczne i interesujące tablice sensoryczne ze sklepu Magic Wood są najlepsze dla maluchów, które poznają otaczający świat. Dostępne produkty przeznaczone są dla dzieci już przemieszczających się. O tym, że można z nich w bezpieczny sposób korzystać świadczy to, że są zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa nadawanymi dla zabawek, czyli PN – EN 71 – 1 i PN – EN 71 – 2. Są to Tablice sensoryczne zrobione z przyjaznych środowisku tworzyw, z zastosowaniem nietoksycznych farb. Atuty rozwojowe, jakich można oczekiwać, robiąc użytek ze wskazanych tablic to: wsparcie w samodzielności, rozwój mowy, pobudzanie wyobraźni, rozwój funkcji poznawczych, rozwój koordynacji oko – ręka, stymulacja zmysłów. Maluch uczy się też jak znaczące jest dbanie o detale. Tablice udostępnione są w różnych rozmiarach i z dowolnymi detalami. Można je także spersonalizować. Tablice manipulacyjne można albo zawiesić na ścianie albo ułożyć na podłodze.

tablice-sensoryczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Siłownia domowa

    K – SPORT to producent bezpiecznego sprzętu na treningi. Sprawdzając jego ofertę, można decydować się na zakup urządzeń standardowych, jak i innowacyjnych, do jakich da się dołączyć różnorodne akcesoria do treningów. Indywidualnie dopasowany Siłownia domowa sprzyja temu, żeby lepiej pracować nad formą. Dzięki niemu można wykonać kompleksowe treningi. Sprzęty do treningów zaliczają się do uniwersalnych.

  • Skup mieszkań

    Lokalizacja posiadłości – z jakiej przyczyny taka istotna? Różne obiekty budownicze umiejscawiane są w przeróżnych miejscach, w różnych okolicach. Liczy się przede wszystkim to, by działka budowlana, na jakiej decydujemy się konstruować dom była adekwatnie ogromna, przestronna, różna, żeby budowanie domu na takim terenie nie było nazbyt problematyczne choćby z powodu nierównego terenu. Wybierając działkę

Wpisy: